Gemeenteraad

Samenstelling

  • Greet De Roo RKD

    Contact
    Adres
    Tieltstraat 8 , 8755 Ruiselede
    GSM
    0477/45.38.86
    greet.deroo@ruiselede.be

    Functies

    Voorzitter gemeenteraad
  • Marc De Muynck RKD

    Contact
    Adres
    Kanegemstraat 2 , 8755 Ruiselede
    GSM
    0475/86.67.26
    marc.demuynck@ruiselede.be

    Functies

    1ste schepen
    • Internationale contacten
    • Openbare werken
    • Integraal waterbeleid
    • Energiebeleid en nutsvoorzieningen
    • Land- en bosbouw
    • Milieu en duurzaamheid (incl. rattenverdelging)
  • Ilse Volcke RKD

    Contact
    Adres
    Krommekeerstraat 31 , 8755 Ruiselede
    GSM
    0478/94.46.31
    ilse.volcke@ruiselede.be

    Functies

    2de schepen
    • Toerisme
    • Jeugd
    • Cultuur
    • Onderwijs
    • Bibliotheek
  • Frans Debouck RKD

    Contact
    Adres
    Abeelstraat 13 , 8755 Ruiselede
    GSM
    0473/89.29.67
    frans.debouck@ruiselede.be

    Functies

    3de schepen
    • Sport en recreatie
    • Feestelijkheden en feestmateriaal
    • Middenstand en economie
    • Groen, parken en plantsoenen, begraafplaatsen
    • Infrastructuur (onderhoud en beheer)
  • Linda Wyckstandt RKD

    Contact
    Adres
    Tieltstraat 96 , 8755 Ruiselede
    GSM
    0478/65.97.21
    linda.wyckstandt@ruiselede.be

    Functies

    4de schepen
    • Jubilea
    • Sociale zaken (incl. senioren, kinderopvang, gelijke kansen, mindervaliden, volksgezondheid, toegankelijkheid)
    • Ontwikkelingssamenwerking
    • Werkgelegenheid
    • Voorzitter Bijzonder Comité voor de Sociale Dienst
  • Lieve Van Erum Respect

    Contact
    Adres
    Kasteelstraat 16 , 8755 Ruiselede
    lieve.vanerum@ruiselede.be

    Functies

    gemeenteraadslid
  • Hannes Gyselbrecht Respect

    Contact
    Adres
    Oude Tieltstraat 7 , 8755 Ruiselede
    hannes.gyselbrecht@ruiselede.be

    Functies

    gemeenteraadslid
  • Chris Dewinter RKD

    Contact
    Adres
    Krommekeerstraat 3 , 8755 Ruiselede
    chris.dewinter@ruiselede.be

    Functies

    gemeenteraadslid
  • Marnix Van Daele Respect

    Contact
    Adres
    Bruggesteenweg 99 , 8755 Ruiselede
    marnix.vandaele@ruiselede.be

    Functies

    gemeenteraadslid
  • Filip Verstuyft RKD

    Contact
    Adres
    Aalterstraat 33 , 8755 Ruiselede
    filip.verstuyft@ruiselede.be

    Functies

    gemeenteraadslid
  • William Coppens RKD

    Contact
    Adres
    Poekestraat 39 , 8755 Ruiselede
    william.coppens@ruiselede.be

    Functies

    gemeenteraadslid
  • Mattias Van de Steene RKD

    Contact
    Adres
    Groenestraat 31a , 8755 Ruiselede
    mattias.vandesteene@ruiselede.be

    Functies

    gemeenteraadslid
  • Tom De Paepe Respect

    Contact
    Adres
    Bruggestraat 116 , 8755 Ruiselede
    tom.depaepe@ruiselede.be

    Functies

    gemeenteraadslid
  • Gilles Verstraete Respect

    Contact
    Adres
    Kapellestraat 14 , 8755 Ruiselede
    gilles.verstraete@ruiselede.be

    Functies

    gemeenteraadslid
  • Frederik Crul Respect

    Contact
    Adres
    Poekestraat 104 , 8755 Ruiselede
    frederik.crul@ruiselede.be

    Functies

    gemeenteraadslid
  • Chris Hullebusch Respect

    Contact
    Adres
    Aalterstraat 93 , 8755 Ruiselede
    chris.hullebusch@ruiselede.be

    Functies

    gemeenteraadslid
  • Sara Dinneweth Respect

    Contact
    Adres
    Aalterstraat 43A/002 , 8755 Ruiselede
    sara.dinneweth@ruiselede.be

    Functies

    gemeenteraadslid