Gemeentelijke Raad voor Cultuurbeleid

Algemene Vergadering

De leden van de Algemene Vergadering komen minstens twee keer per jaar samen. Deze leden zijn de voorzitter, secretaris en een afgevaardigde (voor deze cultuurraad) van elke erkende socio-culturele Ruiseleedse vereniging. Bij stemming heeft de afgevaardigde van een vereniging stemrecht.

De uitnodiging wordt ten minste 14 dagen vooraf per brief en/of per e-mail verstuurd inclusief agendapunten. Bijlagen worden enkel verstuurd via mail.

Huishoudelijk Reglement (pdf, 27.7 kB)

Gemeenteraadsbeslissing heroprichting 21/2/2013 (pdf, 406.6 kB)

Vergaderingen en verslagen

Algemene Vergadering mei 2017 (vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document, 689.6 kB)

Dagelijks Bestuur

Naam                                               

Functie                                                                        

Contact

Dhr. Stefaan Bekaert

Voorzitter

stefaanbekaert@hotmail.com

Dhr. Henk Hentjens

Penningmeester/Puntendossiers

henk.hentjens@gmail.com

Mevr. Nicole Willems

Lid/Puntendossiers

nicole.willems4@telenet.be

Mevr. Janny Devriendt

Ondervoorzitter

info@artsu.be

Dhr. Bart Coopman

Lid

bart.coopman@proximus.be

Mevr. Veronique Verhaeghe

Lid

veronique.verhaeghe@scarlet.be

Dhr. Hannes Gyselbrecht

Schepen van Cultuur (niet-stemgerechtigd)

hannes.gyselbrecht@ruiselede.be

Mevr. Annelies Van Tomme

Cultuurbeleidscoördinator (niet-stemgerechtigd)

cultuur@ruiselede.be

Cultuur

Markt 1
8755 Ruiselede
cultuur@ruiselede.be
051/70-84-20
051/68-79-33
Bekijk openingsuren