Lokaal Overleg Kinderopvang

In uitvoering van het decreet van 4 mei 2007 houdende het lokaal beleid kinderopvang werd er een adviesraad opgericht Lokaal Overleg Kinderopvang.

Op 29 /11/07  werd het lokaal overleg kinderopvang opgericht met de bedoeling :

Het lokaal overleg geeft als gemeentelijke adviesraad minstens advies bij de opmaak, de uitvoering van het lokaal beleidsplan en de eventuele bijsturingen ervan met betrekking tot de uitbouw van opvangvoorzieningen binnen de gemeente.

Statuten (pdf, 22.8 kB)

Huishoudelijk reglement (pdf, 20.7 kB)

Samenstelling

Sofie De Roest - Voorzitter

sofie.deroest@ocmwruiselede.be

Linda Wyckstandt - Schepen van sociale zaken

linda.wyckstandt@ruiselede.be

Ingrid Jacobs

ijacobs@landelijkekinderopvang.be

Kelly De Reese

LKruiselede@landelijkekinderopvang.be

Patrick Vervaeck

patrick.vervaeck@3span.be

Cecilia Vanhecke

ciavanhecke@hotmail.com

Anja Bourgeois

Ann Steenbeke

annsteenbeke@hotmail.be

Marleen Mannens

mannensmarleen@skynet.be

Ann Verkarre

Ruth Dauwe

ruth.dauwe@telenet.be

Cherly Steyaert - secretaris

jeugd@ruiselede.be

Jeugd

Markt 1
8755 Ruiselede
jeugd@ruiselede.be
051/70-84-18
051/68-79-33
Bekijk openingsuren